Rejestracja żetonowa do akademika w dniu 21 października 2021 / How to apply for a place in a Student’s Dormitory from the pool of free places on October 21, 2021

Kategoria: Akademik

[English version below ]

W roku akademickim 2021/2022 ubieganie się o miejsce w akademiku z puli niewykorzystanych miejsc odbywać się będzie online za pośrednictwem Rejestracji żetonowej, na tej samej zasadzie co zapisy na lektoraty i przedmioty ogólnouniwersyteckie na Uniwersytecie Warszawskim.

W dniu 21 października 2021 roku o godzinie 12:00 zostaną uruchomione zapisy do Domów Studenta Uniwersytetu Warszawskiego. W przypadku ubiegania się o miejsce z puli niewykorzystanych miejsc nie będą brane pod uwagę oświadczenia o dochodach ani dodatkowe preferencje.

Jeśli rejestracja została pomyślnie dokonana oznacza to, że miejsce zostało przyznane. W następnym dniu roboczym tj. 22 października 2021 roku od godz 10:00 będzie można zakwaterować się w akademiku. Kwaterowanie studentów, którzy otrzymali miejsce z rejestracji żetonowej będzie trwało najpóźniej do 25 października 2021 roku.

Ubieganie się o miejsce z puli niewykorzystanych miejsc KROK PO KROKU:

1. Wejdź na stronę Rejestracji żetonowej: https://rejestracja.usos.uw.edu.pl i zaloguj się.
  2. Wejdź w zakładkę „REJESTRACJE” (po lewej stronie).
  3. Otwórz rejestrację „Rejestracja na wolne miejsca w domach studenta”.
  4. Wejdź w nazwę grupy przedmiotów „Skierowania do DS”.
  5. Wybierz jedną z podanych nazw przedmiotów do którego chcesz się zapisać:

– Dom Studenta nr 1

– Dom Studenta nr 2

– Dom Studenta nr 3

– Dom Studenta nr 4

– itd.

Sposób zapisywania się do akademika:

1. Wybierz Grupę 1.
  2. Zapisz się do Domu Studenta. Jeżeli tura rejestracji jest aktywna, limit miejsc nie jest wyczerpany to pokaże się
    ikona   Nie jesteś zarejestrowany na zajęcia. Aby się zarejestrować, kliknij w koszyk.
  3. W chwili dokonania rejestracji ikona zamieni się na:   Jesteś zarejestrowany na zajęcia. Aby się wyrejestrować, kliknij w koszyk.

W czasie trwania rejestracji, po zapisie do danego akademika, będzie można się wypisać za pomocą tej samej ikony Żetony, które otrzymają studenci do rejestracji o miejsce do akademika służą wyłącznie do ubiegania się o miejsce w Domu Studenta !

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————-
In the academic year 2021/2022, applying for a place in the dormitory from the pool of free places  will be held online via the Registration, like the registration optional university courses, foreign language courses at the University of Warsaw.

Registration for Dormitory will start on October 21,2021 at 12:00 (12:00am) If you are applying for a vacancy pool, no income statement or additional preferences will be taken into account.

If the registration has been successfully completed, it means that the place has been granted.

On the next working day, i.e. October 22, 2021, from 10:00 a.m., you will be able to stay in the dormitory. Checking in for students who received a place from token registration will last until October 25, 2021 at the latest.

How to apply for a place from a pool of free places STEP BY STEP:

• Go to the Registration site: https://rejestracja.usos.uw.edu.pl and log in
  • Enter: „REGISTRATION” (on the left).
  • Open the „Registration for free places in dormitories”.
  • Enter the name of the item group „Referrals to Dormitories”.
  • Choose one of the listed items you want to register for: – Dormitory No. 1 , Dormitory No. 2 – etc.
  • Select: Group 1.
  • Sign up for the Dormitory. If the registration is active and the limit is not exceeded, you will see the icon   “You are not registered for the class”. To register, click the shopping cart.
  • If you make the registration, the icon will change to:  “You are registered for the class. To unsubscribe, click the shopping cart”.
  • During the registration time, having registered to the dormitory, you will be able to unsubscribe pressing the same icon. The tokens that students will receive for registration for a place to the dormitory may only be used to apply for a place in the Student Dormitory!