Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Komunikat Rektora w sprawie terminu na złożenie wniosku o stypendium rektora w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 (dla studentów)

Kategoria: Komunikat Rektora

Na podstawie § 8 ust. 1 Regulaminu świadczeń dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego stanowiącego załącznik do zarządzenia nr 142 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 1 października 2019 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu świadczeń dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego (t.j. Monitor UW z 2021 r., poz. 215 ze zm.) ogłasza się, że składanie przez studentów wniosków o przyznanie stypendium rektora na semestr letni roku akademickiego 2022/2023 w formie dokumentu elektronicznego przez USOSweb jest możliwe do 4 kwietnia 2023 r.
Złożenie wniosku za pośrednictwem USOSweb jest bardzo proste. Po zalogowaniu się do USOSweb (centralnego, nie wydziałowego!), wybierz zakładkę dla wszystkich, następnie wnioski, a z listy wybierz ten, który chcesz wypełniać (taka sama ścieżka obowiązuje w przypadku stypendium socjalnego, stypendium rektora i zapomogi).

W przypadku konieczności złożenia wniosku w formie papierowej, dokumenty należy złożyć w Biurze ds. Pomocy Materialnej do dnia 4 kwietnia 2023 r.

Więcej o stypendium rektora: stypendium rektora

 

Hej! Oceń jakość naszego wpisu:

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów

Dziękujemy!

Twoja opinia pozwoli nam tworzyć lepsze treści.

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?