Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Kontakt

Biuro ds. Pomocy Materialnej UW
ul. Prosta 69,
00-838 Warszawa
III piętro

Adres korespondencyjny:
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28,
00-927 Warszawa
lub składać bezpośrednio w Kancelarii ogólnej UW:
(Budynek Auditorium Maximum na Kampusie Głównym UW, pok. 2, pon-pt: 8.00-14.30) z dopiskiem Biuro ds. Pomocy Materialnej.

Kontakt mailowy: bpm@uw.edu.pl
Kontakt telefoniczny: 22 55 20 783

Godziny przyjmowania studentów i doktorantów:

Od 12 września 2022 r. Biuro ds. Pomocy Materialnej będzie przyjmować w swojej siedzibie studentów i doktorantów jedynie w piątki (od 8:30 do 15:30). W pozostałe dni zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

W przypadku dokumentów do ubezpieczenia zdrowotnego prosimy o przekazywanie dokumentów za pośrednictwem Kancelarii Ogólnej (Budynek Auditorium Maximum na Kampusie Głównym UW, pok. 2, pon-pt: 8.00-14.30) z dopiskiem Biuro ds. Pomocy Materialnej.

Jak nas znaleźć?

W budynku przy ul. Prostej 69 znajdują się dwie windy, aby dotrzeć do naszego biura można wjechać każdą z nich, jednak:

  • Wybierając windę znajdującą się po lewej stronie po wejściu do budynku – należy wjechać na 3 piętro,
  • Wybierając windę znajdującą się naprzeciwko recepcji – należy wjechać na 4 piętro i wejść przez klatkę schodową.

Jak poprawnie pisać maile?

  • W korespondencji zawsze używaj maila umieszczonego w domenie studenckiej (@student.uw.edu.pl) – jest to potwierdzenie tego, że mail jest pisany właśnie przez Ciebie.
  • W tytule maila koniecznie podaj informację o co chodzi (np. stypendium socjalne, zapytanie o miejsce w akademiku, ubezpieczenie zdrowotne) – ułatwi nam to znalezienie osoby, która najlepiej zajmie się Twoją sprawą.
  • Podpisz się imieniem i nazwiskiem oraz dodaj numer albumu – ułatwi to znalezienie Ciebie w systemie i przyspieszy proces odpowiadania na wiadomość.
  • Nie pisz osobnych maili odnośnie tego samego tematu, tylko odpowiadaj w już rozpoczętym wątku – w przypadku napisania osobnego maila utrudni nam to odnalezienie się w Twojej sprawie i wydłuży czas oczekiwania na naszą odpowiedź.

Godziny pracy biura:

Poniedziałek – piątek: 8:30-15:30