Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Wszystko co musisz wiedzieć o stypendium ministra – rok akademicki 2022/2023

Kategoria: Stypendium ministra

Wkrótce, jak co roku, na początku października uruchomiona zostanie możliwość ubiegania się o stypendium ministra dla studentów za znaczące osiągnięcia. W roku akademickim 2022/2023 studenci mogą zgłaszać prośbę o założenie konta oraz wykazać swoje osiągnięcia do 12 października. Konta zakładane będą od 3 października, ale już teraz osoby zainteresowane mogą przesłać na adres: bpm@uw.edu.pl wraz z następującymi informacjami: imię, nazwisko, numer albumu (indeksu) oraz pełną nazwę jednostki. 

Po zakończeniu wypełniania wniosku poinformuj nas o tym (w tym samym wątku, w którym wcześniej pisałeś w sprawie danych do logowania). 

Uwaga! Po 12 października wnioski zostaną zablokowane i udostępnione pracownikom wydziałów w celu sprawdzenia wniosku w systemie OSF pod kątem merytorycznym oraz ewentualnego zgłoszenia uwag do Biura ds. Pomocy Materialnej.

Ewentualne poprawki mogą być zgłaszane jedynie do 19 października, po tym terminie nie będzie można wprowadzać żadnych zmian, czy zgłaszać nowych wniosków. Wniosek o przyznanie studentom stypendium ministra zostanie niezwłocznie podpisany i przekazany za pośrednictwem systemu OSF do Ministerstwa Edukacji i Nauki. 

Więcej informacji na temat kryteriów przyznawania stypendium i procedury znajdziesz na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/informacja-na-temat-stypendiow-ministra-edukacji-i-nauki-za-znaczace-osiagniecia-dla-studentow-na-rok-akademicki-20222023-konkurs-sst03

Hej! Oceń jakość naszego wpisu:

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów

Dziękujemy!

Twoja opinia pozwoli nam tworzyć lepsze treści.

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?