Lista rezerwowa do domów studenta UW

Kategoria: Akademik

Uruchomiona została lista rezerwowa –  dla wszystkich studentów/doktorantów/stażystów UW, którzy do tej pory nie otrzymali miejsca w Akademikach UW na rok akademicki 2023/24.

Zapisy na listę przez formularz: https://forms.gle/4EgWMWuC4LsXsaNh6

WAŻNE INFORMACJE:

1. Formularz jest przeznaczony TYLKO dla studentów/doktorantów/stażystów Uniwersytetu Warszawskiego. Nie mamy możliwość przydzielenia miejsc osobom niezwiązanym z Uniwersytetem Warszawskim.
  2. Miejsca będą przydzielane, zgodnie z kolejnością zgłoszeń – tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Przydzielenie miejsca potwierdzimy wiadomością mailową. Brak informacji zwrotnej oznacza, że nie ma miejsca, które moglibyśmy przyznać.
  3. W ramach listy rezerwowej nie ma możliwości wyboru akademika – przydzielamy pierwsze dostępne miejsce.
  4. Formularz nie służy wymianie miejsc – nie będą przyjmowane zgłoszenia od osób, które otrzymały już miejsce w Akademikach UW na rok 2023/24.