Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

KONSULTACJE ONLINE

Kategoria: Inne

Zapraszamy studentów i doktorantów na konsultacje online!
Od 17 maja 2024 roku ruszamy z możliwością zarezerwowania spotkania online w Biurze ds. Pomocy Materialnej.
 
 
[Z czym mogę się zgłosić na konsultację online?]
Konsultacje dotyczą jedynie świadczeń i form pomocy obsługiwanych przez naszego biuro, tj.: stypendium rektora, stypendium socjalnego, stypendium ministra, zapomogi, miejsc w domach studenta lub obiekcie hotelowym Hera, Stypendium na Start, ubezpieczenia zdrowotnego, stypendium doktoranckiego dla uczestników studiów doktoranckich, stypendium rektora dla uczestników studiów doktoranckich, zwiększenia stypendium doktoranckiego, stypendium doktoranckiego dla doktorantów kształcących się w szkole doktorskiej.
 
[Terminy spotkań online]: w każdy piątek, w godzinach 10:00 – 14:00 
 
[Jak się umówić na konsultację]
KROK 1: Odwiedź nasz kalendarz i sprawdź dostępne terminy spotkania. 
KROK 2: Uzupełnij niezbędne dane tj. imię, nazwisko, adres e-mail (w domenie @student.uw.edu.pl), temat spotkania, status uczelniany: student/doktorant oraz numer indeksu.
KROK 3: Wybierz dogodny termin spośród dostępnych i potwierdź rezerwację.     
 
[Co jeśli nie mogę wziąć udziału w zarezerwowanym spotkaniu?]
Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz w stanie uczestniczyć w spotkaniu, znajdziesz w otrzymanym mailu opcję “Cancel appointment”. Wybierz ją, aby umożliwić nam lepsze zarządzanie naszym czasem oraz dać szansę innym na skorzystanie z dostępnego terminu. Dzięki Twojej elastyczności możemy lepiej dostosować nasze spotkania do potrzeb wszystkich uczestników.
 
[Jak dołączyć się do spotkania?]
W potwierdzeniu rezerwacji znajdziesz link “Join with Google Meet”. Kliknij w niego, aby połączyć się z pracownikiem naszego biura.
 
UWAGA! Każde spotkanie będzie nagrywane. Nagrania będą usuwane po upływie 3 miesięcy.
Dołączenie do rozmowy wideo jest jednoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu Konsultacji online Biuro ds. Pomocy Materialnej.
 
W przypadku problemów technicznych bądź niejasności związanych z procesem rezerwacji prosimy o bezpośredni kontakt za pośrednictwem naszej skrzynki mailowej bpm@uw.edu.pl

Hej! Oceń jakość naszego wpisu:

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Jak dotąd brak głosów

Dziękujemy!

Twoja opinia pozwoli nam tworzyć lepsze treści.

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?