Kto rozpatruje wnioski o stypendium socjalne?

Kategoria: Stypendium socjalne

W związku ze zmianami w Regulaminie świadczeń dla studentów UW zmianie uległa m.in. organizacja procesu rozpatrywania wniosków o stypendium socjalne. Władzom rektorskim zależy na tym, aby ciągle podnosić jakość i poziom obsługi w zakresie pomocy materialnej. Pierwszym krokiem w tę stronę było stworzenie Biura ds. Pomocy Materialnej, kolejnym krokiem jest możliwość rozpatrywania wniosków na poziomie centralnym, właśnie przez BPM. Co ważne, każda jednostka samodzielnie podejmuje decyzję.

W sprawie wniosku o stypendium socjalne kieruj się do Biura ds. Pomocy Materialnej jeśli jesteś studentem:  W sprawie wniosków o stypendium socjalne kieruj się do koordynatora w swojej jednostce, jeśli jesteś studentem:
  • Wydziału Biologii,
  • Instytutu Ameryki i Europy,
  • Wydziału Artes Liberales,
  • Centrum Nauk Sądowych,
  • Wydziału Chemii,
  • Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych,
  • Wydziału Fizyki,
  • Wydziału Filozofii,
  • Wydziału Neofilologii,
  • Wydziału Pedagogiczny,
  • Wydziału Socjologii,
  • Wydziału Prawa i Administracji,
  • Wydziału Nauk Ekonomicznych,
  • Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji,
  • Wydziału Orientalistyczny,
  • Wydział Zarządzania,
  • Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki,
  • Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem,
  • Wydziału Lingwistyki Stosowanej,
  • Wydziału Geologii,
  • Wydział Archeologii,
  • Wydziału Psychologii,
  • Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii,
  • Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych,
  • Centrum Europejskiego,
  • Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej,
  • Wydział Historii.
  • Kolegium Międzydziedzinowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych,
  • Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego,
  • Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych,
  • Wydziału Polonistyki,
  • Wydziału Nauk o Kulturze i Sztuce.

Tabela może być aktualizowana (jeżeli nie znalazłeś tu swojej jednostki napisz na adres: bpm@uw.edu.pl).

W związku ze zmianami organizacyjnymi prosimy o chwilę cierpliwości. Staramy się rozpatrzyć każdy wniosek, który do nas trafia jak najszybciej. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu!